агроному квітникарю

хризантеми Ursula


Хризантема садова (Chrysanthemum morifolium), або мультифлора з сортосерія Урсула характеризується раннім і рясним цвітінням. Одна рослина добре розростається в горщику діаметром від 12 до 18 см.

читати

Вибір гібрида петунії


Для посадки рослин в підвісні кошики або великі вазони прекрасно підходять полуампельние петунії з серій «Рамблін ‘» і «Плюш». У серії «Плюш» забарвлень не дуже багато, але рослини зацвітають навіть при недостатній освітленості.

читати

Асортимент сучасних цикламенів


Рід цикламен (Cyclamen) налічує більше 20 видів, що відносяться до сімейства первоцвіти (Primulaceae). Батьківщина цих рослин — Європа, Середземномор’я, Мала Азія, Іран.

читати

Герберы


Кімнатні гербера — прекрасна прикраса інтер’єрів, а в літній час — навіть клумб і патіо. Є стандартні гербери — серія Ягуар. Є махрові гербери — серія Картвілл, в тому числі суміш незвичайних двоцвітних забарвлень — Картвілл Строубері Твіст

читати

Вербена гібридна: вирощування з насіння


У світі існують близько 250 видів — представників роду Вербена (Verbena), але в декоративному садівництві України найбільше поширений 1 вид сімейства Вербенові.Сорту (Verbenaceae) — вербена гібридна (Verbena х hybrida, syn. V.x hortensis).

читати

Прімера і Оріон


При виборі сорту або гібрида слід пам’ятати, що при вирощуванні в обігріваються скляних теплицях найлегше піддаються вигонке ранні та середньоранні гібриди F1 (Примера, Оріон).

читати

Флоріфік бальзамін


Флоріфік  — бальзамін, який не боїться транспортуванняпредставілен на ринку чудовий Новогвінейський бальзамін (Impatiens hawkeri) з насіння. Серія називається Флоріфік  (Flofific )

читати

Пентас


Пентас ланцетовий можна використовувати для прикраси клумб і для контейнерного озеленення. Серія пентаса ланцетного Старла F1 налічує 4 забарвлення: червона, насичено-рожева, рожева, біла.

читати

Аквілегія блакитна


Чудовий багаторічна рослина, зацвітають в рік посіву і квітучий навесні, а також на початку літа. Кількість забарвлень в гібридної серії аквилегии Орігамі F1 — 5 (червона з білим, рожева з білим, синя з білим, біла і жовта).

читати
ser1980агроному квітникарю