петунії

Ramblin’ Sugar Plum

Для посадки рослин в підвісні кошики або великі вазони прекрасно підходять полуампельние петунії з серій «Рамблін ‘» і «Плюш». У серії «Плюш» забарвлень не дуже багато, але рослини зацвітають навіть при недостатній освітленості. Петунія серії «Рамблін ‘» — це велика кількість забарвлень і прекрасна однорідність по габітусу і часу цвітіння. Дві нові забарвлення в серії Ramblin ‘- Burgundy Chrome і Sugar Plum.

Bravo White

Якщо потрібні «класичні крупноцветковие гібриди петунії» — вибирайте петунію грандифлора серії «Трітунія» (великі квітки, хороший вид рослин на клумбі, висока однорідність по габітусу і часу цвітіння). Якщо потрібно щось особливе, вибирайте серію «Фрост» (забарвлення з білою облямівкою по краю квітки).

Hurrah Formula Mix

Якщо у Вашому регіоні літо дощове, але все одно потрібна петунія різноманітних забарвлень — вибирайте петунію мультифлора серії «Ура». Діаметр квітки у цього гібрида менше, ніж у петунії грандифлора всього на 1-2 см, але рослини з серії «Ура» набагато швидше відновлюють декоративний вигляд після дощів. Наш асортимент недавно поповнився новою сумішшю забарвлень Hurrah Star Mix.

Picobella WhiteТим

хто хоче вирощувати щось особливе, що відрізняється від звичних нам крупноцветкових петуній, рекомендуємо серію петунії мілліфлора «Пікобелла». Рослини генетично компактні, досить холодостійкі, діаметр квітки 3-4 см, цвітіння дуже рясне. Серія «Пікобелла» особливо добре виглядає в кашпо і вазонах, а також в якості бордюрів.

Plush Lilac Pearl

Більшість петуній зацвітають раніше і цвітуть рясніше при довгому дні (більше 14 годин). Якщо в Московській області посіяти петунію в грудні і не використовувати додаткового освітлення, то такі рослини зацвітуть практично одночасно з рослинами, посіяним у лютому-березні. В асортименті компанії «Сингента» винятком є ​​лише петунія із серії «Плюш», яка мало чутлива до довжини дня.

Насіння петунії дуже дрібні — в 1 грамі їх близько 10 тисяч штук. 1 кг насіння цієї культури при схожості 90% забезпечить рослинами приблизно 130 000 м ² квітників! Насіннячко петунії нелегко взяти в руки, її посів — дуже трудомісткий процес. Для того щоб полегшити працю агрономів, а також зробити можливим використання сівалок, компанія «Сингента» поряд зі звичайними насінням петунії, пропонує дражировані.

ser1980петунії