Цвітіння

120.00

Мінеральне добриво Bloom Цвітіння обсяг 1л. Гідропоніка ,після оформлення квітучої крони, розвести в підготовленій воді (рн води 5.5) і добавить2ml/1L води, при цьому освітленість рослини повинна бути 12 годин. Грунт — суміші ,після оформлення квітучої крони, розвести в підготовленій воді і додати 1ml/1L води, при цьому освітленість рослини повинна бути 12 годин.

Серія HidroMan — це професійне комплексне рішення для вирощування широкого спектру культур гідропонним методом. З допомогою набору добрив для гідропоніки HidroMan Ви зможете приготувати розчин для выращивния будь-яких рослин на установках різного типу. Наші добрива розроблені для води середньої жорсткості, найпоширенішою на территрии України. Для приготування розчинів завжди використовуйте підготовлену воду з pH 5.7-6.5. Відрегулювати pH води можна за допомогою нашого кондиціонера для води «pH-» , Для отримання більш детальної інформації відправте нам результати загального лабараторного аналізу води(можна взяти в місцевому водоконале).

Категория: . Метка: .

Product Description

Заходи безпеки: не допускати прямих сонячних променів ,тримати в темному місці ,при попадання в очі ,промити з милом і звернутися до лікаря, при попаданні на руки ,помити з милом,не допускати дітей.

Обзоры

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Цвітіння”